PRZYCHODZI NAGLE I SPRAWIA, ŻE NIE MOŻESZ SIĘ SKUPIĆ JUŻ NA NICZYM INNYM... BÓL GŁOWY... JAK SIĘ GO POZBYĆ?

PRZYCHODZI NAGLE I SPRAWIA, ŻE NIE MOŻESZ SIĘ SKUPIĆ JUŻ NA NICZYM INNYM... BÓL GŁOWY... JAK SIĘ GO POZBYĆ?

Bez względu na to, czy mówimy o bólu wynikającym z przemęczenia, spowodowanym nadciśnieniem, czy też migreną, nie ma osoby, która nie zetknęłaby się z nim nigdy.

Co więcej, silny ból jest nas w stanie wyłączyć z wszelkich aktywności, jest trudny do zniesienia i frustrujący, gdy bowiem uniemożliwia codzienną aktywność, ma wpływ na to, jak postrzegamy siebie i nasze otoczenie. Na szczęście, nawet silny ból można złagodzić i nie jest to wcale trudne zadanie.

Jeden z najskuteczniejszych sposobów niwelowania bólu ma i ten plus, że jest rozwiązaniem naturalnym. Niezbędny jest nam zatem miód, pieprz, czosnek oraz słoik, w którym przygotujemy życiodajną miksturę.

bo?l gło?wy 3

Pierwszym krokiem powinno być zatem obranie z łupiny, a następnie przekrojenie ząbków czosnku na miód. Tak przygotowane warzywo musi najpierw trafić do słoika, a następnie zostać oblane miodem w połączeniu ze sporą szczyptą pieprzu. Dobrze zamknąć szczelnie naczynie, co sprawi, że zapach czosnku nie uwolni się z niego, mieszanka musi przy tym poczekać przynajmniej pięć dni, aby cieszyć się jej pełnymi właściwościami.

If-You-Eat-Garlic-and-Honey-On-an-Empty-Stomach-For-7-Days-This-Is-What-Happens-To-Your-Body

Jeśli mamy wrażenie, że już za moment będziemy walczyć z bólem, wystarczy jedna łyżka mikstury i poczujemy się lepiej. Nie zaszkodzi również, jeśli będziemy przyjmować ją profilaktycznie. Najlepiej robić to każdego dnia przed snem, pozwoli nam to bowiem nie tylko zminimalizować dolegliwości bólowe, ale i zwiększyć odporność organizmu.

Silny ból może wręcz uniemożliwić wstanie z łóżka.

Środki przeciwbólowe uśmierzają ból tymczasowo. Jednak, jeśli ból powraca, najlepiej zastosować inne metody.

zdjęcia: flicker.com, twitter.com, myeva.info

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze