MATKA PO URODZENIU PORZUCIŁA GO W PUDEŁKU NA PEWNĄ ŚMIERĆ. 17 LAT PÓŹNIEJ SWOIM ŚPIEWEM ZAUROCZYŁ WSZYSTKICH!

MATKA PO URODZENIU PORZUCIŁA GO W PUDEŁKU NA PEWNĄ ŚMIERĆ. 17 LAT PÓŹNIEJ SWOIM ŚPIEWEM ZAUROCZYŁ WSZYSTKICH!

Dwaj chłopcy – Ahmed i Emmanule – siedemnaście lat temu zostali porzuceni w strefie, w której toczyła się wojna w Iraku. Miało to miejsce niebawem po ich przyjściu na świat. Porzucono ich w zamkniętych pudełkach po butach, skazując tym samym na pewną śmierć. Los chciał jednak inaczej. 


Na drodze chłopców postawił bowiem zakonnice, które zdecydowały się zabrać chłopców do miejscowego sierocińca. Niestety, to nie koniec nieszczęść chłopców. Na terenie, na którym ich znaleziono użyta została broń chemiczna. Doprowadziło to do okropnej deformacji kończyn chłopców. Mimo jednak szeregu nieszczęśliwych wydarzeń obu chłopcom udało się przeżyć. Odpowiedzialna jest za to jednak głównie Moira Kelly, która zabrała chłopców do Australii. Tam mogli przejść operację. Na tym nie kończy się rola Moiry. Krótko po przyjeździe chłopców do Australii zdecydowała się ich adoptować, dając im tym samym szansę na normalne życie i realizację marzeń. 

I tak Ahmed w 2012 roku był reprezentantem Australii w paraolimpiadzie. Startował w pływaniu. Emmanuel zaczął natomiast karierę piosenkarza. Na nagraniu można obejrzeć występ Emmanuela w programie X Factor. W studio dopingowali go mama oraz brat. W rozmowie wstępnej Emmanuel zaznaczył, że wzorem dla niego jest jego matka, która włożyła mnóstwo wysiłku w to, aby odmienić jego życie.

I to dzięki niej mógł stanąć na scenie, wykonując utwór Johna Lennona „Imagine”.
Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze